Optiplaste-E 6 cm x 4,5 meter – Klevend korte rek windsel
Optiplaste-E is een hoogwaardig, klevend korte rek windsel van 100% katoen met uitstekende functionele en huidvriendelijke eigenschappen. Dit duurzame compressieverband biedt optimale ondersteuning, stabiliteit en comfort bij sportblessures, fysiotherapie en medische toepassingen.
Waarom kiezen voor Optiplaste-E korte rek windsel?
Dankzij de sterke kleefkracht en langdurige elasticiteit blijft Optiplaste-E stevig op zijn plaats, ook na langdurig gebruik. De ingeweven kettingdraden zorgen voor krachtige compressie en ondersteuning met een lage rustdruk en een hoge werkdruk. Hierdoor is het ideaal als steun- en ontlastingsverband.
De zinkoxide-rubber kleeflaag is microporeus in stroken aangebracht, waardoor lucht goed kan circuleren. Dat maakt het verband ademend, huidvriendelijk en comfortabel, zelfs bij langdurige toepassing. Bovendien is het verband waterafstotend, steriliseerbaar en röntgendoorlaatbaar, zodat het niet verwijderd hoeft te worden bij radiologisch onderzoek.
Toepassingen van Optiplaste-E – Wit windsel met korte rek
- Als duurzaam compressieverband of steun- en ontlastingsverband
- Voor stabilisatie van spieren, kapsels en gewrichten
- Als beschermende onderlaag bij sporttape of kinesiotape
- Voor houdingcorrectie of redresserende verbanden
- Als immobilisatieverband na enkeldistorsies, sleutelbeenluxaties of na het verwijderen van gipsverbanden
- Als alternatief voor klassieke sporttape bij behandeling en preventie van blessures
Belangrijkste eigenschappen van Optiplaste-E
- Gemaakt van 100% katoen
- Rekbaar tot 60% (korte rek)
- Hoge treksterkte en duurzame hechting
- In lengterichting rekbaar voor optimale pasvorm
- Uitstekende compressie en ondersteuning dankzij ingeweven kettingdraden
- Lucht- en vochtregulerend (ademend)
- Waterafstotend en comfortabel
- Bevat latex
- Röntgendoorlaatbaar en steriliseerbaar
- Lang houdbaar: tot 5 jaar
Verschil tussen Optiplaste-C en Optiplaste-E
Optiplaste-C is beige van kleur en voorzien van een dunnere kleeflaag, waardoor het luchtiger en huidvriendelijker is voor langdurig gebruik. Optiplaste-E heeft een conventionele zinkoxide-rubber kleeflaag en is daardoor bijzonder geschikt als onderbandage bij sporttape, voor het behandelen en preventief tapen van gewrichten, banden en spieren.
Productinformatie
Artikelnummer fabrikant: 02680-00
Verpakking: Doosje à 1 rol
Afmeting: 6 cm x 4,5 meter (gerekte lengte)




